vzw Cultuurcentrum De Steiger Menen - Waalvest 1 - 8930 Menen - +32(0)56 51 58 91 - info@ccdesteiger.be

Cultuurcentrum De Steiger Menen

Het Steigerteam

Chiel Vandenberghe, directeur.
Algemene leiding, tentoonstellingen, stadsmuseum 't Schippershof.
e-mail : chiel.vandenberghe@menen.be

Nancy Deconinck, financieel en administratief verantwoordelijke.
e-mail : nancy.deconinck@menen.be

Bart Bogaert, stafmedewerker.
Theater, schooltheater.
e-mail : bart.bogaert@menen.be

Philippe Seys, stafmedewerker.
Pers en promotie, programmatie muziek en humor.
e-mail : philippe.seys@menen.be

Agnes Voet, stafmedewerker.
Multiculturele programmatie.
e-mail : agnes.voet@menen.be

Marleen Vansteenkiste, boekhoudster.
Boekhouding en personeelsadministratie.
e-mail : marleen.vansteenkiste@menen.be

Carine Verstraete, educatief medewerkster.
Coördinatie educatieve werking en seniorenwerking.
e-mail : carine.verstraete@menen.be

Gratienne Seynhaeve, Ria Vandamme, Mieke Bommarez, bedienden.
Onthaal, administratie, kaartverkoop, ...
e-mail : info@ccdesteiger.be, gratienne.seynhaeve@menen.be, ria.vandamme@menen.be, mieke.bommarez@menen.be

Carine Knops, Nicolas Keygnaert, bedienden.
Zaalverhuur, archief, onthaal, administratie, ...
e-mail : zaalverhuur.oc@menen.be, carine.knops@menen.be, nicolas.keygnaert@menen.be

Philippe Verzele, hoofdtechnieker.
Techniek, onderhoud.
e-mail : philippe.verzele@menen.be

Nils Parmentier, Jeroen Verzele, Christian Bonte, Pascal Soetinck.
Techniek, onderhoud en bewaking.
e-mail: nils.parmentier@menen.be, jeroen.verzele@menen.be

Hilde Debruyne, Christine Quatanne, Conny Lepere, Marylin Soenen, Novianus Luhukay.
Schoonmaakploeg.


VRIJWILLIGERS
In het kader van de nieuwe wet op het vrijwilligerswet vindt u hier de organisatienota van v.z.w. De Steiger.