Scholen

Programma

Het Gevolg: Vuil vel

Het Gevolg: Vuil vel

  • Op dinsdag 7 november 2017
  • Theaterzaal

Een ruige voorstelling, vrij naar de boeken van Marita de Sterck.

(1e en 2de jaar secundair)

Danstheater Aya: Sluier

Danstheater Aya: Sluier

  • Op dinsdag 14 november 2017
  • Theaterzaal

Een ontroerende danstheatervoorstelling over leven tussen twee werelden.

(3de en 4de jaar secundair)

Nevsky Prospekt: Amen en uit

Nevsky Prospekt: Amen en uit

  • Op donderdag 23 november 2017
    tot vrijdag 24 november 2017
  • Theaterzaal

Een fysieke, intieme en poëtische voorstelling, op de grens tussen komedie en thriller.

(1e en 2de leerjaar basisonderwijs)

4Hoog: Woesj

4Hoog: Woesj

  • Op maandag 27 november 2017
    tot dinsdag 28 november 2017
  • Theaterzaal

Een kleuteropera vol visuele verrassingen.

(2de en 3de kleuter)

Fabuleus | Ballet Dommage: Klutserkrakkekilililokatastrof

Fabuleus | Ballet Dommage: Klutserkrakkekilililokatastrof

  • Op vrijdag 1 december 2017
  • De Studio

Onstuimig jeugdtheater van de bovenste plank!

(3de en 4de leerjaar basisonderwijs)

Studio Orka | BRONKS | De Grote Post: INUK

Studio Orka | BRONKS | De Grote Post: INUK

  • Op donderdag 25 januari 2018
    tot vrijdag 26 januari 2018
    vanaf 10:00 uur tot 14:30 uur
  • Rode Kruisopvangcentrum Menen

Een locatievoorstelling over (het ontbreken van) nestwarmte.

(3de en 4de leerjaar basisonderwijs)

Het Laagland: Joris & de drakentemmers

Het Laagland: Joris & de drakentemmers

  • Op dinsdag 20 februari 2018
    tot dinsdag 20 februari 2018
    vanaf 10:00 uur tot 15:15 uur
  • Theaterzaal

Een opzwepende voorstelling over een jongen die alles wil veranderen.

(5de en 6de leerjaar basisonderwijs)
 

Pepijn Lievens: Benny

Pepijn Lievens: Benny

  • Op donderdag 22 februari 2018
    tot donderdag 22 februari 2018
    vanaf 10:15 uur tot 14:30 uur
  • Theaterzaal

Een toneelstuk over de waarheid en de werkelijkheid.

(3de en 4de jaar secundair)

Kopergietery | Janni van Goor: Family trees

Kopergietery | Janni van Goor: Family trees

  • Op dinsdag 27 februari 2018
    tot dinsdag 27 februari 2018
    vanaf 10:15 uur tot 14:30 uur
  • Theaterzaal

Een tragikomische voorstelling over familiebanden.

(1ste en 2de jaar secundair)

4Hoog: Rebel

4Hoog: Rebel

  • Op maandag 5 maart 2018
    tot dinsdag 6 maart 2018
    vanaf 14:00 uur tot 15:00 uur
  • Theaterzaal

Een opzwepende voorstelling over een jongen die alles wil veranderen.

(1e, 2de en 3de leerjaar basisonderwijs)
 

Simone de Jong: Kluizelaar

Simone de Jong: Kluizelaar

  • Op maandag 12 maart 2018
    tot dinsdag 13 maart 2018
    vanaf 14:00 uur tot 14:45 uur
  • De Studio

Spannende voorstelling over alleen zijn en thuis komen.

(1e en 2de kleuter)

Sarah Eisa & Anouk Sturtewagen: Tips & Tricks

Sarah Eisa & Anouk Sturtewagen: Tips & Tricks

  • Op maandag 23 april 2018
    tot dinsdag 24 april 2018
    vanaf 13:30 uur tot 14:40 uur
  • De Studio

Een licht-filosofische voorstelling over wat ‘zich ergens thuis voelen’ vandaag betekent.

(5de en 6de jaar secundair)

Malou Van Sluis & Judith Sleddens: In de verte

Malou Van Sluis & Judith Sleddens: In de verte

  • Op maandag 7 mei 2018
    tot dinsdag 8 mei 2018
    vanaf 14:00 uur tot 14:40 uur
  • De Studio

Een voorstelling over verlangen naar een plek waar je niet bent.
(peuters en 1e kleuter)

Gilles Monnart | Un Œuf is Un Œuf: Mousse

Gilles Monnart | Un Œuf is Un Œuf: Mousse

  • Op donderdag 24 mei 2018
    tot donderdag 24 mei 2018
    vanaf 10:00 uur tot 15:00 uur
  • Theaterzaal

Welkom in het wondere universum van Gilles Monnart! 

(2de en 3de kleuter)
 

Brandung: Fluut

Brandung: Fluut

  • Op maandag 28 mei 2018
    tot dinsdag 29 mei 2018
    vanaf 14:00 uur tot 15:00 uur
  • Theaterzaal

Een voorstelling over Goed en Kwaad, vrij naar ‘De Toverfluit’.

(4de, 5de en 6de leerjaar basisonderwijs)